Odoo image and text block

نصب، راه‌اندازی و بهبود کارایی

تیم فنی ما تجربه خوبی در نصب و راه‌اندازی سامانه بر روی سکوهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری داشته و می‌توانند آنرا برای سایت‌های خیلی بزرگ و با حجم کاربر بسیار زیاد تنظیم کرده و به طور منظم کارایی سیستم را کنترل نموده و بهبود بخشند. شرکت odoo sa بلژیک تجربه راه‌اندازی این سیستم با ۳۰۰،۰۰۰ کاربر و کارشناسان ما تجربه بهبود کارایی و راه‌اندازی سیستم‌های با چند هزار کاربر در ایران را دارند.

طراحی، تولید و استقرار محصولات سفارشی

ما نرم‌افزارهای مورد نیاز شما را بر روی بستر آرتادو (odoo فارسی توسعه‌یافته) در زمان کوتاه و با کیفیت بالا طراحی و تولید نموده و در سازمان شما مستقر می‌نماییم. با استفاده از این زیرساخت سامانه‌های مختلف تحت استاندارد واحد و از یکپارچگی بالایی برخوردار خواهند شد.

Odoo text and image block
Odoo image and text block

آموزش، انتقال تکنولوژی و پشتیبانی

با استفاده از بسته‌های موفقیت انتقال تجربه و تکنولوژی که توسط کارشناسان ما طراحی شده، می‌توانید دانش و مهارت توسعه سامانه‌های نرم افزاری با استفاده از چارچوب قدرتمند آرتادو (odoo فارسی توسعه یافته) را در تیم‌های خود به وجود آورده و با تکیه بر پشتیبانی بی‌وقفه و حرفه‌ای کارشناسان ما، نیازهای نرم‌افزاری خود را مرتفع نمایید.

اطلاعات بیشتر...

طراحی و تولید ابزار

کارشناسان خبره و باتجربه ما آمادگی دارند تا ابزارهای عمومی مورد نیاز شما بر روی بستر odoo فارسی (آرتادو) را با هزینه و کیفیت مناسب تهیه و در اختیار شما قرار دهند تا بهای تمام شده محصولات شما کاهش یابد.

اطلاعات بیشتر

Odoo text and image block
Odoo image and text block

استقرار ERP

کارشناسان این شرکت با استفاده از تجربیات قبلی و متدولوژی استقرار کارآمد خود، سیستم ERP متن باز odoo فارسی (آرتادو) را با بالاترین شانس موفقیت، در سازمان شما  پیاده‌سازی می‌نمایند.