True

نصب، راه‌اندازی و بهبود کارایی


تیم فنی ما تجربه خوبی در نصب و راه‌اندازی سامانه بر روی سکوهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری داشته و می‌توانند آنرا برای سایت‌های خیلی بزرگ و با حجم کاربر بسیار زیاد تنظیم کرده و به طور منظم کارایی سیستم را کنترل نموده و بهبود بخشند. شرکت odoo sa بلژیک تجربه راه‌اندازی این سیستم با ۳۰۰،۰۰۰ کاربر و کارشناسان ما تجربه بهبود کارایی و راه‌اندازی سیستم‌های با چند هزار کاربر در ایران را دارند.

طراحی، تولید و استقرار محصولات سفارشی


ما نرم‌افزارهای مورد نیاز شما را بر روی بستر آرتادو (odoo فارسی توسعه‌ یافته) در زمان کوتاه و با کیفیت بالا طراحی و تولید نموده و در سازمان شما مستقر می‌نماییم. با استفاده از این زیرساخت سامانه‌های مختلف تحت استاندارد واحد و از یکپارچگی بالایی برخوردار خواهند شد.

آموزش، انتقال تکنولوژی و پشتیبانی


با استفاده از بسته‌های موفقیت انتقال تجربه و تکنولوژی که توسط کارشناسان ما طراحی شده، می‌توانید دانش و مهارت توسعه سامانه‌های نرم افزاری با استفاده از چارچوب قدرتمند آرتادو (odoo فارسی توسعه یافته) را در تیم‌های خود به وجود آورده و با تکیه بر پشتیبانی بی‌وقفه و حرفه‌ای کارشناسان ما، نیازهای نرم‌افزاری خود را مرتفع نمایید.

طراحی و تولید ابزار


کارشناسان خبره و باتجربه ما آمادگی دارند تا ابزارهای عمومی مورد نیاز شما بر روی بستر odoo فارسی (آرتادو) را با هزینه و کیفیت مناسب تهیه و در اختیار شما قرار دهند تا بهای تمام شده محصولات شما کاهش یابد.

استقرار ERP


کارشناسان این شرکت با استفاده از تجربیات قبلی و متدولوژی استقرار کارآمد خود، سیستم ERP متن باز odoo فارسی (آرتادو) را با بالاترین شانس موفقیت، در سازمان شما  پیاده‌سازی می‌نمایند.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.