درباره‌ی ما


آرتادوو به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آرتاراد، ارائه راهکارهای سیستمی (نرم‌افزاری) برای پوشش نیازمندی‌های سازمانی را رسالت خود تعریف کرد. به همین دلیل در سال 1393 پروژه تحقیقاتی خود برای انتخاب یک سامانه نرم‌افزاری جامع ERP را به انجام رساند. پس از بررسی نرم‌افزارهای مختلف بین‌المللی از حیث پارامترهای تأثیرگذار (جامعیت، پلتفرم، واسط کاربری و...) نهایتاً نرم‌افزار odoo را که در آن زمان  open erp نام داشت انتخاب نمود.

آرتادوو باتکیه‌بر دانش و تجربه منابع انسانی  توانمند و نخبه خود، توانست ضمن تسلط بر پلتفرم و قابلیت‌های کارکردی اودوو، نمایندگی این شرکت بین‌المللی را در سال 1395 اخذ نماید. پیاده‌سازی‌های متعدد و موفق (از odoo v9 تا odoo v16) برای مشتریان فعال در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار از جمله بازرگانی، تولیدی، خدماتی و در صنایع گوناگون (غذایی، شیمیایی، فناوری اطلاعات، بهداشتی و...) رضایت مشتریان و همکاران تجاری آرتادوو را به دنبال داشت.

بهره‌گیری از متدولوژی استاندارد استقرار اودوو که در اختیار نمایندگان این شرکت قرار گرفته است و ماژول‌های تخصصی آرتادوو (بیش از پنجاه ماژول)  که در راستای بومی‌سازی نرم‌افزار اودوو برای بازار ایران طراحی شده‌اند از عوامل کلیدی موفقیت آرتادوو در پروژه‌های اجرایی این شرکت می‌باشد.

 نرم افزار اودو   نمایندگی اودوو راه اندازی اودوو اودوو فارسی اودوو ایران نصب اودوو دانلود اودوو
#artadoo #odoo #odoo_iran #odoo_modules #اودوو #آرتادوو #اودو #اودوو_ایران #اودوو_فارسی