ساعت کارکرد

مدیریت زمان کارکرد کارمندان بر اساس وظایف محوله


 

ساعت کارکرد

مدیریت زمان کارکرد کارمندان باتوجه به وظایف محوله


درخواست دمو 

رابط کاربری سریع و آسان


مدیریت ساعت کارکرد پرسنل


مدیریت دسترسی و تایید ساعات کارکردثبت اطلاعات در حالت آفلاینارسال یادآوری اتوماتیکگزاشات تحلیلی و سودآوری پروژه #odoo #artadoo #erp #timesheet   #اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #اودو #برگه_ساعت_کارکرد #تایم_شیت #برگه_کارکرد

پروژه های خود را تحت کنترل نگه دارید و زمان کارمندان را مدیریت کنید 

روی مسائل مهم تمرکز کنید

برای حرفه ای هایی که در هر ساعت یا هر لحظه از روز نیاز به ارایه صورتحساب دارند - فقط روی کار خود تمرکز کنید و فعالیت های خود را در پایان روز ثبت کنید.

سریع است

زمانی که نیاز به ثبت ده‌ها فعالیت در روز دارید، هر ثانیه مهم است. برگه ساعت کارکرد اودوو به همان سرعتی است که شما هستید.

به صورت آفلاین کار می کند.

برگه ساعت کارکرد اودوو فعال می ماند حتی اگر اتصال اینترنتی وجود نداشته باشد. فقط برگه زمانی خود را طبق معمول ثبت کنید و پس از اینکه دوباره آنلاین شدید، داده های شما به سادگی با برنامه همگام سازی می شود.


 #odoo #artadoo #erp #timesheet   #اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #اودو #برگه_ساعت_کارکرد #تایم_شیت #برگه_کارکرد

فعالیت ها و نیروی کار خود را مدیریت کنید

پیشرفت تیم خود را دنبال کنید: پیشرفت تیم خود را در هر پروژه یا وظیفه تجسم کنید. ردیابی ساعات مورد انتظار، ساعات موثر و پیش‌بینی مجدد وظایف هرگز به این آسانی نبوده است.

پروژه های خود را سودآور نگه دارید: یک نمای کلی از زمانی که می توانید برای آن صورتحساب ایجاد کرد، دریافت کنید. تمام منابع اختصاص داده شده به پروژه خود را دنبال کنید و سود و زیان خود را ببینید.

صدور فاکتور ساعات کارکرد برای مشتریان:

بر اساس هزینه‌ها و ورودی‌های برگه ساعت کارکرد، صورت‌حساب‌های یک‌باره یا مستمر را به‌طور خودکار ایجاد کنید. #odoo #artadoo #erp #timesheet   #اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #اودو #برگه_ساعت_کارکرد #تایم_شیت #برگه_کارکرد

پیش بینی نیازها و منابع


عملکرد پروژه و در دسترس بودن کارکنان

برنامه ریزی تیم های خود را در پروژه ها با در نظر گرفتن تعطیلات کارمندان انجام دهید. با توجه به اطلاعات قابل مقایسه از پروژه های قبلی برای پروژه های آینده پیش بینی و برنامه ریزی کنید و ضرب الاجل ها را با دقت بیشتری تخمین بزنید. برای افزایش سودآوری، پیش بینی ها را با جدول زمانی واقعی مقایسه کنید.

تایم شیت اودو اودوو ایران اودوو فارسی odoo iranنرم افزار اودو

ماژول‌های مرتبط در اودوو ERP odoo