خدمات آرتادوو


شناخت و آنالیز (Gap Analysis)


بر اساس متدولوژی استاندارد اودوو و نیز سایر شرکت‌های سرآمد در حوزه ERP مانند SAP، Microsoft، Oracle قبل از شروع به استقرار سامانه جامع می‌بایست فازی برای شناسایی فاصله بین نیازمندی‌های کارفرما و قابلیت‌های سامانه منتخب اجرا شود تا به‌واسطه خروجی‌های فاز شناخت (نرخ انطباق با استانداردها و به روش‌ها، میزان نیاز به توسعه و سفارشی‌سازی در نرم‌افزار، بازه زمانی پیاده‌سازی، هزینه‌های پیاده‌سازی)، مسیر تصمیم‌گیری برای آغاز و اجرای پروژه شفاف‌تر و هموارتر شود. آرتادوو با ارائه این خدمت، مشتریان خود را برای اتخاذ این تصمیم مهم یاری می‌کند.


استقرار و پیاده‌سازی(Implementation)


آرتادوو با استفاده از خروجی‌های فاز شناخت و اطلاعات و جزئیات بیشتری که در فاز آغازین پیاده‌سازی (Initiation) در تعامل بیشتر با نمایندگان کارفرمااستخراج می‌کند، قدم‌های بعدی پروژه که شامل انتخاب بهترین راهکارها و ماژول‌ها برای پوشش نیازمندیست را تعیین می‌کند و در گذر مایلستون‌ها و گانت اجرایی پروژه، مسیر پیکره‌بندی سیستم و آموزش کارکنان کارفرما را پیش می‌برد. بدین ترتیب با رویکردی تدریجی/ افزایشی نیازمندی‌های احصا شده در فاز شناخت، با توجه به تقدم‌وتأخر ماجولار در سایت مشتری پیاده‌سازی می‌گردد.


توسعه و سفارشی‌سازی (Customization & Development) 


با آگاهی از نتایج فاز شناخت، می‌بایست لیست نیازمندی‌های خاص‌منظوره کارفرما که صرفاً با قابلیت‌های پیش‌فرض موجود در نرم‌افزار پوشش داده نمی‌شود، به روش توسعه و سفارشی‌سازی در نرم‌افزار مرتفع شود. آرتادوو با برنامه‌ریزی این اقلام، هم‌زمان با پیشبرد استقرار استاندارد، مسیر توسعه و سفارشی‌سازی را پیش می‌برد تا هنگام بهره‌برداری و استفاده عملیاتی از سیستم موانع بازدارنده برای عملکرد صحیح سیستم حداقل باشد.


ماژول‌های تخصصی (Artadoo Modules) 


بنا به مقتضیات جغرافیایی و الزامات محیطی، پیاده‌سازی نرم‌افزارهای بین‌المللی منوط به در اختیار داشتن ماژول‌ها و قابلیت‌هایی خاص‌منظوره است. آرتادوو با شناسایی این طیف از نیازمندی‌ها و نیز الزامات و قوانین حاکمیتی اقدام به تولید بیش از پنجاه ماژول تخصصی و کاربردی برای جامعه هدف مشتریان ایران کرده است. نصب و استفاده از این ماژول‌ها بر روی پلتفرم اودوو، روند استقرار و بهره‌برداری از سیستم در سایت مشتری را بسیار سرعت می‌بخشد.

 


خدمات پشتیبانی(Support & Improvement)


بدیهی است پس از راه‌اندازی هر سیستم نرم‌افزاری، بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی، واقعیتی انکارناپذیر است. آرتادوو با ارائه این خدمات طی سالیان گذشته، نه‌تنها اطمینان از ثبات و پایداری عملکرد سیستم را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است؛ بلکه زمینه‌ای فراهم نموده است تا نیازمندی جدید و بروز مشتریان را که در گذر زمان برای ایشان خلق شده است پوشش دهد.