مخاطبان

همه اطلاعات طرف‌حساب‌های شما در زیر یک سقف 

مخاطبان


دفترچه تلفن


درخواست دمو

رابط کاربری ساده و جذاب


امکان فیلتر و گروه بندی سفارشی


مدیریت مخاطبان و شرکای تجاری


تعریف زبان و ارز برای هر مخاطب#odoo #artadoo #ERP #contact  اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #مخاطبان

تمام تعاملات با مخاطبین تجاری خود را یکجا ببینید


شما می‌توانید از تمام فعالیت‌هایی که در ارتباط با یک مخاطب خاص انجام می‌شود، باخبر باشید. از اطلاعات آدرس و تلفن، شماره حساب بانکی، جلسات برنامه ریزی شده تا سیاست ها و طرح های خرید و فروش را در یک نما مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید با کلیک ساده همه جلسات برنامه ریزی شده با یک مخاطب را مشاهده کنید. دعوت نامه ارسال کنید، اطلاعات مفید اضافه کنید و همه چیز را با تقویم گوگل همگام کنید.#odoo #artadoo #ERP #contact  اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #مخاطبان

دسترسی سریع به مخاطبان

به کمک این ویژگی اودوو شما می‌توانید از فیلترهای قدرتمند برای مرتب سازی داده های مورد نیاز خود استفاده کنید. بدین معنی که مخاطبین خود را بر اساس زمینه‌های مرتبط، اعم از شهر یا کشور، فعالیت شرکت یا مسئول فروش، گروه بندی کنید.
#odoo #artadoo #ERP #contact  اودوو_فارسی #اودو #آرتادوو #اودوو #آرتادو #اودوو_فارسی #اودوو_ایرانی #مخاطبان

دسترسی آسان به تعاملات تجاری مخاطبان


فعالیت‌های تجاری همه‌ی مخاطبان از تامین کنندگان گرفته تا مشتریان به سادگی قابل دسترس هستند،بدین معنی که با چند کلیک به تمام درخواست‌ها برای پیش‌فاکتور، سفارشات فروش و سفارشات خرید دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید تاریخچه کامل هر مخاطب شامل دفتر طرف حساب، صورتحساب‌ها و پرداخت‌های دوره ای را مشاهده کنید.

اودوو ایران اودوو فارسی اودو مخاطبان کارمندان دفترچه تلفن مخاطب odoo iran نرم افزار اودو خرید اودو خرید اودوو

ماژول‌های مرتبط در اودوو Odoo ERP